Читайте нас в соціальних мережах

Відомий продюсер обізвав тернопільського шоумена покидьком, винним у скандал на Нацвідборі "Євробачення" (відео)

Понеділок, 04 березня 2019 17:07
Відомий український продюсер Юрій Фальоса вважає, що неприємну для MARUV ситуацію спровокував ведучий Нацвідбору-2019, Сергій Притула. На думку Фальоси, причиною скандалу на Євробаченні стала невихованість тернопільського шоумена.

Про це він заявив в ефірі каналу «NewsOne». Мовляв, зараз Притула повинен вибачитися за образу всіх дівчат, яким він поставив тоді незручні питання.

—… Невихованість того ж Притули, який так сказав. Мабуть йому там хтось у вухо говорив, що потрібно задавати якісь питання. Якщо ж він сам це зробив, значить він покидьок і негідник, тому що він образив дівчат, образив жінок. Йому потрібно вибачитися, — вважає екс-продюсер Ані Лорак.

Фальоса також зазначив, що такі скандали є частиною передвиборчого процесу, а точніше «експерименту» над людьми.

"Я взагалі-то на це з іншого боку дивлюся, з точки зору репетиції перед виборами. Якщо у свій час у нас в країні Ані Лорак відсторонили від Євробачення після виборів, на ейфорії ось цій національній, то зараз відбувається ось що: "хлопці, ви з'їли, все що ми за п'ять років робили, давайте подивимося перед виборами, як ви і це з'їсте". Ось і це з'їли, розумієте?" – вважає продюсер.

Наразі на такі звинувачення Сергій притула ще не відреагував. Втім, ймовірно, без відповіді ці закиди навряд залишаться.

Додати коментар