Читайте нас в соціальних мережах

Сьогодні у 5 громадах Тернопільщини – день виборчої тиші

Субота, 22 грудня 2018 11:00
Сьогодні у 5 об’єднаних громадах Тернопільської області, де 23 грудня відбуватимуться перші місцеві вибори, - «День тиші».

Передвиборна агітація мала завершитися о 24 годині 21 грудня.

З цієї ж години відповідні служби місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування мали зайнятися зняттям передвиборних агітаційних матеріалів.

Про це йдеться у затвердженому ЦВК календарному плані основних організаційних заходів з підготовки та проведення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів.

Нагадаємо, що 23 грудня на Тернопільщині, під час перших виборів у 5 об’єднаних громадах, обиратимуть 2 міських, 3 сільських голів,  52 депутатів міських рад, 54 - сільських і селищних рад.

У Копичинецькій міській громаді (Гусятинський район) обиратимуть мета міста та 26 депутатів міської ради, як і в Монастириській міській громаді (Монастириський район).

У Купчинецькій сільській громаді (Козівський район), як і в Настасівській сільській громаді (Тернопільський район), обиратимуть сільських голів та 14 депутатів сільрад.

А в Білецькій сільській громаді (Тернопільський район) обиратимуть сільського голову та 26 депутатів сільради.

Крім того, на додаткових виборах у Байковецькій сільській громаді 23 грудня вибиратимуть 8 депутатів місцевої сільської ради та ще 3 – на проміжних виборах

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ