Подія трапилася сьогодні, 11 грудня, близько 4:20 год. ранку в Скалаті. Потерпілий повідомив про інцидент у поліцію одразу після того, як злочинці покинули його помешкання.
— За його словами, чоловіки, погрожували предметами, схожими на пістолет та ніж. Вони побили скалатчанина, викрали його металевий сейф та автомобіль Hyundai Santa Fe і поїхали в невідомому напрямку, — розповідають правоохоронці.
Що характерно, каже чоловік, нападники намагалися говорити з кавказьким акцентом. Усі вони були худої тіло будови та високі на зріст.
Та вже через за дві години оперативники знайшли викрадену іномарку за 2 кілометри від місця події, в полі завдяки оголошенню очільником обласної поліції плану «Сирена».
Згодом потерпілий із ЗЧМТ, струсом головного мозку, скальпованою раною потиличної ділянки голови та різаною раною правої кисті звернувся за допомогою до медиків. Триває слідство.


