Нові тарифи передбачають збільшену ціну за проїзд. Так, у тролейбусі доведеться заплатити 5 грн, а за проїзд у маршрутці - 6 грн, пише "Доба".
Ці тарифи діятимуть з 17 листопада при розрахунках готівкою, електронним квитком і карткою тернополянина.
А з 20 грудня тарифи зміняться - у тролейбусах готівкою треба буде платити 6 грн, картками - 5. А в маршрутках 6 і 7 грн відповідно.


