Читайте нас в соціальних мережах

У Тернополі зловили водія, який перевозив деревину без відповідних документів

Вівторок, 13 листопада 2018 16:00
Вчора, близько 22-ї години, на вул. С. Будного, поліцейські помітили великовантажний транспортний засіб, який порушив правила дорожнього руху.

Під час поверхневої перевірки автомобіля, згідно ст. 34 ЗУ «Про Національну поліцію», інспектори з’ясували, що у 56-річного водія відсутні документи на перевезення деревини, повідомили у поліції.

Поліцейські здійснили охорону місця події та викликали слідчих для встановлення деталей справи.


ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар




ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ