Читайте нас в соціальних мережах

Мешканцям Тернопільщини, які не встигли оформити субсидію, Кабмін компенсує витрати на комуналку

Субота, 27 жовтня 2018 18:14
Жителям Тернопілля, які з тих чи інших причин не встигли оформити субсидію до опалювального сезону не варто турбуватися. Держава відшкодує витрати на комунальні послуги.

Як повідомляє урядовий портал Тeplo.gov.ua, це гарантовано відповідною постановою Кабміну №848. Відзначається, що кошти відшкодують, навіть якщо родина подасть документи у листопаді чи грудні, і незалежно від виду опалення (централізоване теплопостачання чи індивідуальне газове або електроопалення).

"У разі надходження заяви про призначення субсидії, до прикладу у грудні, безповоротна допомога уряду буде призначена з початку опалювального сезону", - йдеться в повідомленні.

Для отримання субсидії тернополянам необхідно заповнити лише заяву та декларацію про доходи. Ці документи можна самостійно подати до місцевих управлінь праці та соціальної політики, надіслати рекомендованим листом до органів соцзахисту населення за місцем проживання, або відправити через інтернет (заповнити заяву та декларацію можна на сайті subsidii.mlsp.gov.ua).

"Протягом кількох тижнів з моменту отримання документів соціальна установа письмово повідомить про рішення з приводу надання допомоги та її розміру", - пише урядовий портал.

Розмір своєї субсидії можна дізнатися також он-лайн – на сайті subsidii.ioc.gov.ua.

Якщо ж Вам безпідставно відмовляють, звертайтеся на урядову гарячу лінію 15-45. Звернення буде зафіксовано та надіслано відповідним структурам для оперативного реагування.


ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ