У ТНЕУ повідомляють, що на базі молодшого спеціаліста у їхній навчальний заклад виявили бажання вступити 83 % абітурієнтів із різних куточків України на здобуття ступеню «Бакалавр». Окрім цього, 32 % абітурієнтів – колишні студенти інших закладів освіти, також виявили бажання продовжити навчання у ТНЕУ і здобути ступінь «Магістра».
Аналіз поданих заявок дозволяє заявити, що до Тернопільського національного економічного університету їдуть зі всієї України.
Нагадаємо, що сьогодні стане відомо, хто з вступників отримав рекомендацію на бюджет. Їм потрібно подати оригінали документів до 18-ї години 6 серпня. Адже 7 серпня розпочнеться надання рекомендації щодо зарахування на контракт. Після чого відбудеться переведення на вакантні місця державного, регіонального замовлення та на місця за рахунок цільових пільгових державних кредитів, яке триватиме до 18 серпня.


