Читайте нас в соціальних мережах

Школярка з Підгаєччини отримуватиме стипендію Кабміну

Неділя, 22 липня 2018 16:56
Учениця 10 класу Підгаєцької гімназії імені Маркіяна Паславського Тетяна Дорош отримуватиме стипендію Кабінету Міністрів України.

Відповідний наказ видало Міністерство освіти і науки 4 липня.

Також відповідно до підсумків ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України претендентами на отримання стипендій Президента України у 2018 році визначено 11 учнів та студентів з Тернопільської області, повідомили в ТОДА.


ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар




ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ