Очільник Збаражчини побував на місцевих господарствах: у «Агрокомплексі», «Веселці» та «Козаці», де ознайомився із роботою зернозбиральної техніки та токових комплексів, у яких проходить сушка зерна. Крім цього, він оглянув місця зберігання врожаю та обговорив економічні питання щодо орендної плати та запевнив, що аграрії можуть опиратися на виконавчу владу району.
– У період збору врожаю важливо дотримуватися правил пожежної безпеки, адже у період жнив у аграрному секторі обсяги виконуючих робіт значно зростають. Що і підвищує небезпеку виникнення пожеж. Будьте обережні при спалюванні післяжнивних залишків, стерні. Я думаю, що наша співпраця буде злагодженою, а головне ефективною, – звернувся до місцевих аграріїв очільник району.


