Читайте нас в соціальних мережах

Очільник Збаражчини перевірив готовність аграріїв до жнивної кампанії

П'ятниця, 20 липня 2018 11:47
Напередодні жнивної кампанії голова Збаразької районної ради Валерій Савчук здійснив робочий візит до місцевих фермерських господарств, щоб перевірити безпечність роботи та справність техніки, а також поспілкуватися із працівниками.

 Очільник Збаражчини побував на місцевих господарствах: у «Агрокомплексі», «Веселці» та «Козаці», де ознайомився із роботою зернозбиральної техніки та токових комплексів, у яких проходить сушка зерна. Крім цього, він оглянув місця зберігання врожаю та обговорив економічні питання щодо орендної плати та запевнив, що аграрії можуть опиратися на виконавчу владу району.

 – У період збору врожаю важливо дотримуватися правил пожежної безпеки, адже у період жнив у аграрному секторі обсяги виконуючих робіт значно зростають. Що і підвищує небезпеку виникнення пожеж. Будьте обережні при спалюванні післяжнивних залишків, стерні. Я думаю, що наша співпраця буде злагодженою, а головне ефективною, – звернувся до місцевих аграріїв очільник району.


ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар




ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ