Встановлено, що на території одного із сіл Монастириського району Тернопільської області працівники поліції виявили посів коноплі.
Після цього житель м. Івано-Франківськ звернувся до начальника Монастириського ВП ГУНП в Тернопільській області з пропозицією про надання неправомірної вигоди за недокументування факту незаконного посіву конопель на території району, повідомили у прокуратурі. Поліцейський рапортом повідомив керівництво про незаконну пропозицію з боку мешканця сусіднього обласного центру.
Зловмисника затримали правоохоронці під час передачі грошей у сумі 500 євро та 70 000 гривень.




