Читайте нас в соціальних мережах

Прокуратура завершила розслідування у справі тернопільських активістів, які підозрюються у вимаганні хабара

Четвер, 31 травня 2018 15:22
Адвокат та двоє громадських активістів Тернополя, які обвинувачені у вимаганні грошей з погрозою насильства, постануть перед судом. Слідство у справі завершене, тож остаточну крапку у цій історії поставить Феміда.

— Розслідуванням встановлено, що адвокат – колишній правоохоронець, разом з двома громадськими активістами вимагав у тернопільського підприємця 71 000 грн. За ці гроші вони обіцяли не перешкоджати у будівництві в обласному центрі об’єкта малої архітектурної форми (кіоска). У випадку ненадання коштів підприємцю погрожували знищенням особистого майна, — повідомляють в обласній прокуратурі.

Наразі прокуратурою Тернопільської області скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч. 2 ст.189 КК України стосовно вищезгаданих трьох осіб.


ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ