Читайте нас в соціальних мережах

У центрі Тернополя проведуть змагання "Найнайміцніше яйце"

Середа, 28 березня 2018 16:40
Напередодні свята Воскресіння Христового, 4 квітня, у Тернополі розпочне роботу Великодній ярмарок, який триватиме аж до 15 квітня. В програмі свята – змагання «Найнайміцніше яйце», фестиваль «Яйце-Райце» та інші розваги.

– Більше 30-ти митців з Західної України розмістять сувенірну та святкову атрибутику у стилізованих торговельних будиночках та Театральному майдані та бульварі Тараса Шевченка, – повідомляють на сайті міської ради.

А задля відновлення стародавніх традицій під час ярмарку заплановано провести пленер серед мистецьких закладів міста «Розписуємо писанку», фестиваль «Яйце-Райце», цикл майстер-класів «Великдень на порозі», Великодні гаївки «Зав’яжемо вінець» та змагання «Найнайміцніше яйце».

Монтаж локацій та підготовка до ярмарку розпочнеться 27 березня.

{module ban760}
{loadmodule Останні новини}



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ