Читайте нас в соціальних мережах

На Україну насувається активний циклон – синоптики попередили про різке погіршення погоди

Середа, 07 лютого 2018 08:10
У середу та четвер, 8-9 лютого, в Україну прийде активний циклон, який різко ускладнить погодні умови.

Про це повідомили в прес-службі Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Так, згідно з прогнозом, 8 лютого в Одеській, Миколаївській, Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській областях очікуються сильні опади у вигляді дощу та мокрого снігу, місцями ожеледь, налипання мокрого снігу.

8 лютого в Україні та вночі 9 лютого посилення вітру до 15-20 м/с.

В Укргідрометцентрі зазначили, що такі погодні умови можуть призвести до порушення та припинення руху транспорту на окремих ділянках доріг, роботи електричних мереж, комунального господарства в більшості областей країни (крім південних).

У зв’язку із різким зниженням температури повітря, Тернопільська міська рада нагадує пішоходам та водіям про необхідність дотримання правил дорожнього руху та закликає бути більш обережними при пересуванні вулицею.

{module ban760}
{loadmodule Останні новини}



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ