Читайте нас в соціальних мережах

Обережно, штраф! Від сьогодні в тернопільських маршрутках працюватимуть контролери

Понеділок, 15 січня 2018 09:40
З понеділка, 15 січня, у тернопільських маршрутках почне працювати система контролю. Перевірятимуть чи є проїзні квитки контролери.

Якщо пасажири не матимуть квитків, будуть оштрафовані у 20-ти кратному розмірі від вартості проїзду. Однак, наразі водії не дуже хочуть видавати квитки, а працюють лише з готівкою. Інколи пасажирам доводиться його "вибивати".

Пов'язане таке нововведення з нещодавнім страйком водіїв. З 2-го січня у громадському транспорті Тернополя почала працювати система оплати "Соціальною карткою тернополянина", відповідно до якої вартість проїзду у маршрутках та тролейбусах зросте на одну гривню при готівковому розрахунку. З перших днів роботи через свою недосконалість нова система оплати викликала обурення людей та водіїв. 

Читайте також:

У Тернополі незадоволені водії маршруток почали страйк

Через недосконалість системи "Картка тернополянина" страждають місцеві мешканці

Страйк у Тернополі: Відтепер тернополян можуть оштрафувати в маршрутці на 100 гривень

{module ban760}
{loadmodule Останні новини}



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ