Читайте нас в соціальних мережах

На Тернопіллі стартували перші виплати за зекономлені субсидії

Неділя, 05 листопада 2017 17:30
Монетизація субсидій в дії. На Тернопільщині, як і по всій Україні, 2 листопада розпочався процес виплат за зекономлені субсидії. За словами українського Прем’єр-міністра, усі українці, які написали відповідні заяви на повернення, вже за наступні півтора тижні отримають свої виплати.

"Восени ми обіцяли українцям грошову компенсацію за ведення в опалювальний сезон розумного енергоспоживання. Протягом тижня-півтора всі субсидіанти, які оформили заяви на монетизацію залишків зекономлених минулої зими субсидій, отримають чесно "зароблені" гроші", – написав Гройсман на своїй сторінці в Facebook та зазначив, що цей проект матиме продовження і 2018 року.

Спочатку подати заяви на виплату компенсацій за економію субсидій можна було до 1 вересня, але Кабмін подовжив цей термін на 2 місяці - до 1 листопада 2017 р уряді зазначають, що в наступному році монетизація субсидій продовжиться, тільки трохи за зміненим механізмом, який може з'явитися вже з 1 січня 2018 р

- Головною проблемою нинішньої системи монетизації є відсутність реального обліку споживання житлово-комунальних послуг населенням, - зазначає віце-прем'єр-міністр Павло Розенко.

Тим часом Мінфін пропонує низку змін, однією з яких є нарахування субсидій за фактичним обсягом спожитих послуг, а не за соціальними нормами. Зараз триває обговорення цього проекту, а для того, щоб він набув чинності, його має схвалити уряд.


ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар