Читайте нас в соціальних мережах

У тернопільській поліції озвучили результати експертизи по вбивству у Вишнівці

Понеділок, 30 жовтня 2017 15:15
Результати психологічної експертизи підозрюваного у вбивстві 17-річної Ірини Мукоїди, що трапилось у Вишнівці на Тернопільщині готові. За словами начальника обласного управління поліції Олександра Богомола, хлопець – абсолютно здоровий.

«Василь і зараз усвідомлює свої дії, і тоді усвідомлював, що робив. І дай йому, Боже здоров’я, щоб він міг в суді відповідати за скоєне», - сказав Олександр Миколайович.

Він також спростував чутки по те, що у правоохоронців, начебто, тепер є інший підозрюваний. «Інших осіб, які б могли бути причетні до даного злочину, не встановлено», – підкреслив Богомол.

Крім того, зараз прокуратура ще з’ясовує, чи били затриманого Василя Гнатюка під час допитів, як про це заявляє він та його батьки. В той же час правоохоронці наполягають на тому, що ніякого насилля щодо неповнолітнього хлопця не було.

«Експертиза показала, що у нього були тілесні ушкодження, але спричинені ще до затримання. У мене немає інформації, що затриманого хтось бив, я прослухав всі записи, ніхто його пальцем не зачепив. Службове розслідування не підтвердило звинувачені про побиття», – поінформував головний поліцейський області.


Додати коментар