Читайте нас в соціальних мережах

В тернопільському парку "Топільче" хочуть облаштувати місце для ватри

Четвер, 12 жовтня 2017 08:40
Місце для ватри, нові газони та освітлення – такі зміни можуть чекати на тернопільський "Козацький острів", який знаходиться в парку "Топільче".

 Активісти City Code запропонували своє бачення його реконструкції. Їхня ініціатива бере участь у "Громадському проекті". Автори проекту хочуть облаштувати острівець, щоб там проводили фестивалі, сімейні свята та конкурси.

- На території острівка відсутнє вуличне освітлення, електромережа, містки та споруди в аварійному стані, трав’яний газон під час дощів не витримує навантаження великої кількості відвідувачів, відсутні доріжки і наявне стихійне попелище для ватри, - йдеться в описі проекту.

Вони пропонують провести реконструкцію газону на острівках з облаштуванням дренажної системи та армуванням газонів, розробити мережу пішохідних доріжок. В центрі головного острівка облаштувати місце для ватри діаметром 2-3м, припіднявши або заглибивши його на 20-30см з облаштуванням відводу дощових вод від нього.

- Саме місце можна застелити дерев’яним настилом і воно буде виконувати роль сцени під час проведення заходів. Також варто зробити вежі, альтанки, сцена-ватра в центрі острівка, причал, енерготочки на малих острівках, - кажуть автори.

Бюджет проекту реконструкції Козацького острова – 1 000 000 гривень. Дізнатися про нього детальніше: https://pb.rada.te.ua/projects/48

Читайте також: Сучасний дитячий майданчик за 700 тисяч гривень хочуть збудувати в Тернополі

 

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ