Читайте нас в соціальних мережах

Мешканець Тернопільщини стік кров'ю через елекроцирулярку

Четвер, 31 березня 2016 14:39
Нещасний випадок трапився вчора на Тернопіллі. У селі Будки, що в Кременецькому районі, 44-річний чоловік впав на увімкнену електроциркулярну пилу і пробив нею шию. Бідолашний загинув на місці події.

Про жахливу картину, яку вона застала на подвір’ї потерпілого, правоохоронців повідомила родичка загиблого вчора ввечері.

- З’ясувалося, що травми несумісні з життям чоловік отримав здійснюючи порізку деревини на території свого господарства. Очевидно, через власну необережність він спіткнувся та, втративши рівновагу, впав на рухоме полотно циркулярної пили – удар прийшовся в область шиї, - кажуть у поліції.

Допомогти потерпілому з наданням першої медичної допомогти чи викликати «швидку» не було кому, адже він жив сам. Коли його тіло виявила родичка, чоловік вже був без ознак життя - власник домогосподарства стік кров'ю.


Додати коментар



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ