Читайте нас в соціальних мережах

На Тернопільщині заборонять ловити рибу

П'ятниця, 25 березня 2016 18:37
Більше, ніж на три місяці, тернопільським робакам доведеться забути про улюблену справу.

На Тернопільщині з квітня починає діяти заборона на промисловий та любительський лов риби та інших живих ресурсів на час ходу риби на нерест та період відкладання ікри.

Заборона встановлюється на наступні терміни:

В усіх водосховищах з 01 квітня по 10 червня (включно).

У всіх інших річках та їх кореневих водах з 01 квітня по 20 травня (включно), а в придатковихз 01 квітня по 30 червня (включно).

 


ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар




ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ