Читайте нас в соціальних мережах

На Тернопільщині працівник поліції з п’ятьма друзями жорстоко побили депутата міськради Монастириська

Неділя, 27 грудня 2015 23:23
Сьогодні ввечері приблизно о 21:30 працівник Бучацького відділення Національної поліції з п’ятьма друзями жорстоко побили депутата Монастириської міської ради від політичної партії «Українське об’єднання патріотів - УКРОП» Василя Меуша.

Про це «Тернополянам» розповів сам потерпілий.

Подія відбулася у селі Бариш Бучацького району приміщенні бару «Кав’ярня». «Я з друзями спокійно відпочивали у «Кав’ярні», - розповів Василь Меуш. – За іншим столом сиділа компанія мого однокласника, а тепер старшого лейтенанта Бучацького відділення Національної поліції Стасіва Романа Романовича. Між мною та правоохоронцем відбулася словесна перепалка щодо моєї участі у подіях Майдану, де я отримав поранення. Поліціянт не тільки заперечував будь-яку мою участь у революційних подіях, а ще й насміхався. У свою чергу, він апелював власною участю в АТО у складі міліцейських підрозділів.»

Підігріті алкоголем обидві сторони перейшли від словесних образ до рукоприкладства. Друзі депутата вирішили не брати участі у бійці. Один проти шести супротивників Василь Меуш отримав значні пошкодження обличчя, а його одяг непридатний для подальшого користування.

«Компанія з шести чоловіків очолювані Василем Стасівим кинулися на мене і почали бити, - продовжив Василь Меуш. – Мене били в обличчя. Сильно розбили ніс. Найприкріше у цій історії те, що на мій виклик не реагує поліція. Я кілька разів набирав «102», давав детальну інформацію про подію. Та протягом більше як години жоден патруль так і не прибув. На іншій стороні слухавки мені говорять, що розберуться зі своїм працівником.»

На час розмови з народним обранцем він повідомив, що вже більше години намагається викликати наряд поліції у село Бариш. Та ще жоден правоохоронець на виклик не прибув.

Нагадаємо, депутат Монастириської міської ради від «УКРОПу» Василь Меуш виступає із пропозицією створити центр реабілітації воїнів АТО у цьому районі.    


ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ