Дев'ятеро дітей отримали дім.
"Сьогодні особливий, неймовірно зворушливий та важливий день- Озерянська громада відкрила свої обійми для 9 діток різного віку, які нарешті знайшли свій омріяний затишок, безпеку та тепло, - повідомили у громаді. - Завдяки великому серцю, турботі та наполегливості благодійної організації «Відкрите серце» у нашій громаді створено Дитячий будинок сімейного типу (ДБСТ). Бачили б ви очі цих діток! У них — і легке хвилювання, і безмежна радість від того, що тепер вони мають СВІЙ дім. Місце, де підтримають, вислухають і міцно обіймуть".







