Читайте нас в соціальних мережах

Славнозвісну блогерку родом із Тернополя записали в «нелегалки»: що сталося з Танею Пренткович на польському кордоні (фото, відео)

Четвер, 14 травня 2026 15:43
Тетяна Пренткович заявила, що польські прикордонники не хотіли пускати її в Україну.

Про це вона розповіла у сторіс, повідомляє blogstage.ua.

Блогерка Тетяна Пренткович повідомила, що під час перетину кордону польські прикордонники нібито відмовлялися визнавати її документи про тимчасовий захист у Португалії.

За словами Пренткович, вона їхала в Україну, аби побачитися з батьком. Однак прикордонники, як стверджує блогерка, не прийняли її документи через те, що вони були у форматі PDF, а не пластикової картки.

Також Тетяна заявила, що їй видали документ, у якому вона нібито значилася «нелегалкою».

«В мене аж мову відняло», – написала блогерка.

Крім того, Пренткович стверджує, що їй запропонували зробити «гуманітарний внесок», аби «вирішити питання».

За словами блогерки, вона неодноразово перетинала кордони ЄС із такими документами, і раніше проблем не виникало.

Нагадаємо, після скандалу з «волонтерським» відпочинком на Мальдівах Таня Пренткович разом зі співмешканцем Андрієм Гонковським переїхала до Португалії, де зараз і проживає. Раніше блогерка заявляла, що виїхала з України через хвилю хейту та погрози після резонансного скандалу.

Знімок_екрана_2026-05-14_152542.pngЗнімок_екрана_2026-05-14_152607.png


ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар




ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ