Читайте нас в соціальних мережах

Свято без вихідного: Укрпошта працюватиме в Тернополі навіть на Великдень

Середа, 08 квітня 2026 15:15
Укрпошта працюватиме на Великдень по всій країні, зокрема й на Тернопільщині, однак зі зміненим графіком.

Інформацію про роботу відділень у святковий день опублікували в соцмережах Укрпошти.

У неділю, 12 квітня, усі відділення відкриються о 12:00. Такий режим пояснюють можливістю для працівників відвідати ранкову службу та провести час із близькими, однак повністю роботу не зупинятимуть.

«Ми в Укрпошті поважаємо право кожного на духовний відпочинок та час із близькими», – зазначили у компанії.

Втім, на відміну від більшості установ і підприємств, де Великдень залишається повноцінним вихідним, для працівників поштової служби це «право» обмежується кількома ранковими годинами.

Водночас у Тернополі частині працівників планують зробити додатковий вихідний. 8 квітня на засіданні виконавчого комітету міської ради підтримали рішення про перенесення робочого дня з понеділка, 13 квітня, на суботу, 25 квітня.

Підприємствам і установам у місті також рекомендували організувати для працівників вихідний у цей день.

Таким чином, частина тернополян матиме додатковий вихідний після свят, тоді як працівники поштової служби, попри Великдень, виходитимуть на роботу, хоч і за скороченим графіком.

Це рішення вже викликало активну реакцію в соцмережах. Користувачі обурюються тим, що у святковий день люди змушені працювати, тоді як інші отримують вихідні.

«Люди отримують мінімальну зарплату і ще у Великдень мають іти на роботу?» – пишуть у коментарях.

Інші зазначають, що працівникам варто було б дати хоча б один повноцінний вихідний на рік для святкування з родиною.

«У всій Європі це свято і вихідний, тільки в нас безсмертні поні за мінімалку» – обурюються люди.

Роботу у святковий день в Укрпошті пояснюють «безперервністю» сервісів – доставкою пенсій, виплат і кореспонденції. Виходить, що навіть Великдень не є підставою зробити паузу, адже система має працювати незалежно від того, чи це звичайний день, чи одне з найбільших свят року.

Уже з понеділка відділення працюватимуть у звичному режимі. Водночас для більшості тернополян цей день стане вихідним – його перенесли на іншу дату. Однак на працівників поштової служби це рішення не поширюється: після роботи у святкову неділю вони повернуться до звичного графіка без додаткового дня відпочинку.


ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар




ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ