Читайте нас в соціальних мережах

Масована дронова атака росії: удари по Львову, Франківську та Тернополю (відео)

Вівторок, 24 березня 2026 18:38
24 березня росія завдала масованої дронової атаки по кількох містах України.

Зафіксовані удари по цивільній інфраструктурі, пам'ятках архітектури та житлових кварталах.

Львів

"Вже 13 поранених в лікарнях Львова. Кількість постраждалих збільшується", - повідомив міський голова Андрій Садовий.

"Росія жорстоко вдарила по центральній частині Львова — міста виняткової культурної цінності та об’єкта Світової спадщини ЮНЕСКО. Було завдано шкоди об’єкту Світової спадщини ЮНЕСКО.
 Я закликаю Генерального директора ЮНЕСКО негайно відреагувати на цей злочин та зайняти чітку позицію"- звернувся очільник МЗС Андрій Сибіга  до Генерального директора ЮНЕСКО .

Також зафіксовані влучання в об'єкти критичної інфраструктури у Комарнівській та Добросинсько-Магерівській громадах.

Івано-Франківськ

Росіяни намагалися вдарити по адміністративній будівлі. Постраждали вікна пологового будинку, розташованого поруч. Усі пацієнтки та медперсонал перебували в укриттях — травмованих немає.

"Ворог цілив в адмінбудівлю! Пошкоджений пологовий, всі живі і неушкоджені!" — повідомив мер Івано-Франківська Руслан Марцінків Суспільному.

Тернопіль

24 березня у місті чули звуки вибухів, працювала протиповітряна оборона. На проспекті Степана Бандери тимчасово обмежили рух транспорту в обох напрямках."

"На проспекті Степана Бандери тимчасово обмежено рух транспорту в обох напрямках. Станом на зараз рух як приватного, так і громадського транспорту не здійснюється. Просимо водіїв звернути на це особливу увагу. Про відновлення руху буде повідомлено додатково", - повідомляє міський голова Сергій Надал.

Масштаб атаки

Лише вдень 24 березня в Україну залетіло понад 400 ударних дронів, повідомив речник Повітряних сил Ігнат в коментарі "Українській правді".


Додати коментар




ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ