По деталі розповіли у поліції.
До поліцейських надійшло повідомлення від жителя одного з селищ Чортківського району 1971 року народження про те, що він став жертвою шахрайства.
За словами заявника, невідома особа під приводом поповнення електронного гаманця на онлайн-платформі переконала його перерахувати кошти для нібито інвестування у криптовалюту.
"Довірившись шахраєві, чоловік здійснив декілька транзакцій зі свого банківського рахунку на сторонні невідомі рахунки. Загальна сума переказів склала 165 000 гривень", - зауважили правоохоронці.
Після отримання грошей зв’язок із «представниками платформи» припинився, а доступ до обіцяних прибутків виявився відсутнім.
За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.


