"Нагадуємо особливості СГАВ - запроваджується за вказівкою диспетчера НЕК «Укренерго» у разі критичної ситуації в енергосистемі. Час на запровадження обмеження – 3 хвилини. Визначено час введення обмеження, спрогнозувати час завершення обмеження та заздалегідь попередити про застосування – не можливо. Також протягом доби продовжують діяти графіки погодинних відключень. Просимо споживачів ставитись до ситуації з розумінням. Причина запровадження обмежень – виключно наслідки російських атак на енергетичну інфраструктуру та як наслідок критична ситуація в енергосистемі", -йдеться у дописі енергетиків.
22 січня на Тернопільщині діють аварійні відключення світла
Четвер, 22 січня 2026 09:54
За розпорядженням НЕК «Укренерго» по Тернопільській області 22.01.2026 додатково застосовується спеціальний графік аварійних відключень (СГАВ).
ОСТАННІ НОВИНИ
- 23:28 Безсульфатні, зволожувальні чи очищувальні: які шампуні вибрати для різних потреб
- 20:50 Уряд розподілив 6,6 млрд грн між регіонами на підвищені зарплати освітянам і соцпрацівникам
- 20:21 Ректор ЗУНУ взяла участь у круглому столі у Верховній Раді України (фото)
- 20:00 За два місяці тернопільські поліцейські виявили 35 нетверезих водіїв електросамокатів (фото, відео)
- 19:46 Підтвердилася загибель жителя села Зарубинці Юрія Пристайка, який вважався зниклим безвісти (фото)
- 19:25 У Тернополі завершили ремонт двору на вул. Лесі Українки, 19 (фото)
- 19:00 У Тернопільській облраді ухвалили рішення про звільнення посадовиці
- 18:34 Плели вінки та співали народні пісні: у Тернополі провели тематичний святковий захід (відео)
- 18:15 У Тернополі запрацювали освіжаючі парасольки: де можна сховатися від спеки (фото)
- 17:33 У Підгородньому вперше провели обласні змагання зі санного спорту (фото)


