Читайте нас в соціальних мережах

Німецькі партнери передали автомобіль для Тернопільської міської лікарні №2 (фото, відео)

Середа, 21 січня 2026 20:18
Тернопільська міська лікарня №2 отримала благодійну допомогу від німецько-українського товариства «Blau-Gelbes Kreuz» («Блакитно-жовтий хрест») — автомобіль Volkswagen VW T5.

Транспорт уже готовий до роботи та оснащений усім необхідним обладнанням для безпечного й ефективного транспортування пацієнтів.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді.

Автомобіль для потреб медиків передали партнери з міста Кельн. Участь у передачі транспортного засобу взяв міський голова Тернополя Сергій Надал.

«Щиро дякуємо нашим постійним партнерам — благодійній організації з міста Кельн «Блакитно-жовтий хрест», з якою ми вже кілька років маємо добру співпрацю. Сьогодні вони передали автомобіль для потреб Тернопільської міської лікарні №2. Транспортний засіб перебуває у відмінному технічному стані та повністю готовий до використання у щоденній роботі медиків»,зазначив Сергій Надал.

Як повідомляють у лікарні, отриманий автомобіль використовуватиметься для перевезення пацієнтів між медичними закладами, а також для надання невідкладної медичної допомоги.

«Наприкінці минулого року лікарня отримала якісну гуманітарну допомогу для відділення неонатології. Сьогодні ж ми отримали автомобіль, який є вкрай необхідним для транспортування пацієнтів та підвищення якості медичної допомоги мешканцям Тернопільської громади. Щиро вдячні партнерам за постійну підтримку та співпрацю»,підкреслив головний лікар лікарні Ростислав Левчук.

Німецько-українське товариство «Blau-Gelbes Kreuz» уже не перший рік підтримує Тернопіль і громаду, надаючи практичну допомогу медичним закладам міста.

авто_лікарні_21.01.26_-_2.jpg

avto-likarni-21_01_26---5.jpg

avto-likarni-21_01_26---6.jpg

avto-likarni-21_01_26---7.jpg


Додати коментар




ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ