Читайте нас в соціальних мережах

Три експертизи не можуть з’ясувати причину пожежі на Сагайдачного

П'ятниця, 13 листопада 2015 18:54
Три експертизи намагались з’ясувати, що стало причиною пожежі на Сагайдачного. Однак досі експерти не оприлюднили жодного рішення.

Нагадаємо в ніч на 5 серпня в історичному центрі Тернополя вщент згоріло два останніх поверхи будівлі за адресою, вулиця Сагайдачного, 1. Пожежа сколихнула багатьох тернополян. Відтак версій загорання було безліч. Правоохоронці ж призначили експертизу, яка мала з’ясувати чому зайнялась будівля у центрі міста.

Наразі проведено три різних експертизи. Однак коли саме будуть результати експертиз, в головному управлінні поліції прогнозувати не беруться.

 «Причина пожежі на Сагайдачного досі невідома.  Була пожежно-технічна експертиза, 28 вересня – металографічна, 5 жовтня призначили судово-хімічну експертизу. На даний час жодного висновку нам не надійшло, - зауважив заступник начальника Слідчого управління головного управління Національної поліції України в Тернопільській області Сергій Осадця. – Є потребу у четвертій експертизі, яка носить комплексний характер і за висновками якої вже можна буде назвати причину нічного загоряння багатоповерхівки у центрі міста».

Додамо, що за фактом надзвичайної події порушено кримінальне провадження за частиною другою статті 270 ККУ  -  порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, якщо воно спричинило майнову шкоду в особливо великому розмірі або інші тяжкі наслідки. Карається таке порушення позбавленням волі на строк від трьох до восьми років.

 

Додати коментар