Читайте нас в соціальних мережах

Війна підірвала здоров’я: помер захисник Василь Рогоза з Колиндянської громади (фото)

Понеділок, 15 грудня 2025 20:47
У Колиндянській ОТГ сповістили сумну звістку: 12 грудня 2025 року на 62 році життя внаслідок важкої хвороби помер учасник бойових дій Рогоза Василь Миколайович.

"Василь Миколайович, житель с.Пробіжна, 1964 року народження, за покликом серця вступив до лав Збройних Сил України, щоб стати на захист незалежності, свободи та територіальної цілісності нашої держави в 2015 році. Чотири роки захищав Україну на донецькому напрямку у 101 пошуковій бригаді. У 2019-го звільнений по стану здоров'я та отримав 2 групу інвалідності внаслідок війни. Рогоза Василь Миколайович- Герой російсько – української війни, в нього безліч отриманих нагород. Світлий спомин про мужнього захисника України назавжди залишиться в наших серцях", - йдеться у повідомленні громади.

Сільський голова, депутатський корпус та виконавчий комітет Колиндянської сільської ради складають доземний уклін родині, та розділяють невимовний біль важкої втрати.

"Висловлюємо глибокі співчуття дружині, сину та всім рідним і близьким. Нехай опіка Всевишнього та наші молитви полегшать гіркоту втрати і родинне горе", - кажуть у громаді.

598824726_2067900820630960_5091854083185676990_n.jpg

 


Додати коментар