Читайте нас в соціальних мережах

Тарашевські потратили на вибори всі гроші і тепер пробують спродати комерційну нерухомість? (фотофакт)

Понеділок, 09 листопада 2015 10:05
Багаторічна участь заступника голови обласної ради Сергія Тарашевського у політичному житті Тернопілля негативно вплинула на його сімейний бізнес.

Так стверджують близькі кола до політика. Такі висновки можна зробити із закриття протягом останніх років всієї торгівельної мережі супермаркетів та гуртівень «Ровекс» і «Торговий світ».

Як приклад цього, допис на своїй сторінці у Фейсбуці рідної сестри колишнього «єдиноцентрівця» Ірини Тарашевської з пропозицією купити приміщення-холодильник по вулиці Подільській.

У цій виборчій кампанії Сергій Тарашевський балотувався у Тернопільську обласну раду як лідер списку Радикальної партії Олега Ляшка. Зрозуміло, що і його сестра вирішила вкотре випробувати свої сили на виборах до муніципалітету.

Пан Сергій на загальному рейтингу партії одразу виборов собі мандат, а от його сестра не добрала голосів і залишилася ні з чим.

Тепер Ірина Олександрівна, як стверджують близькі до родини джерела, вирішила «полатати» фінансові діри після передвиборчої кампанії, продавши одну з комерційних нерухомостей  колишнього процвітаючого сімейного бізнесу.

Якщо ж звернути увагу на сайт «Торгового світу», то там можна знайти величезну кількість комерційних об’єктів, які виставлені на продаж. Тарашевські від потенційних угод купівлі-продажу тисяч квадратних метрів приміщень та територій хочуть виручити більше десяти мільйонів доларів.

tarash 06 11 15

 

rovex 09 11 15


ОСТАННІ НОВИНИ

Коментарі  

+1 #1 Ірина Тарашевська 09.11.2015, 15:23
Доброго дня. Цікава стаття. Єдине прохання до редакціі. Можете писати що завгодно, але Ім’я моє Ірина Олександрівна Тарашевська і аж ніяк не Тетяна Олександрівна. Особливо смішно це виглядає коли знизу посилання на мою сторінку з вірним ім’я. Можливо варто запитати у ваших близьких до нашої родини джерел як там кого з нас звуть. Будьте уважні. Окрім продажу нерухомості можу порекомендувати кваліфікованих працівників вам на роботу. Звертайтесь. І гарного всім дня.
Скарга

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ