Прокурори Тернопільської окружної прокуратури повідомили про підозру начальнику дільниці цеху Тернопільської філії АТ «Укртелеком» у вимаганні та одержанні службовою особою юридичної особи приватного права неправомірної вигоди для себе за бездіяльність в інтересах того, хто надає таку вигоду (ч. 4 ст. 368-3 КК України).
"За даними слідства, службовець Укртелекому вимагав у забудовника 20 000 грн неправомірної вигоди за невжиття щодо нього заходів реагування з приводу перенесення телекомунікаційних мереж АТ «Укртелеком» за межі території будинку у Тернополі. Як виявилося, один із забудовників багатоквартирного будинку не виконав робіт з перенесення комунікацій за межі прибудинкової території, тому підозрюваний звернувся до підприємця з пропозицією «вирішити» це питання без виконання додаткових будівельно-монтажних робіт, оскільки будинок вже зданий в експлуатацію", - йдеться у дописі прокуратури.
При одержанні 20 тис грн неправомірної вигоди підозрюваного затримали правоохоронці в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Вирішується питання про обрання йому міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Розслідування здійснюється слідчими Тернопільського РУП ГУНП в області за оперативного супроводу співробітників Управління СБУ в Тернопільській області.