Читайте нас в соціальних мережах

За чий рахунок на Тернопільщині ремонтуватимуть дороги у 2025 році?!

Неділя, 13 квітня 2025 16:00
У 2024 та 2025 роках субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на ремонт та експлуатаційне утримання доріг місцевого значення не виділялася, було запропоновано співфінансування ремонтних робіт органами місцевого самоврядування.

Про порядок передачі коштів розповів перший заступник начальника обласної військової адміністрації Степан Куйбіда під час обговорення питання щодо основних завдань утримання та експлуатації доріг місцевого значення у 2025 році.

"З метою надходження додаткових фінансових ресурсів до спеціального фонду відповідного бюджету для фінансування заходів, спрямованих на вирішення питань в інтересах відповідної громади, органи місцевого самоврядування можуть утворювати цільові фонди у складі спеціального фонду відповідного бюджету. Положення про порядок формування та використання цільового фонду схвалюється сесійним рішенням ради. Цільовий фонд територіальних громад формується за рахунок таких джерел надходжень: благодійні внески; добровільні внески фізичних осіб; добровільні внески громадян, суб’єктів господарювання, установ та організацій тощо", - зазначив Степан Куйбіда. 

Якщо територіальна громада долучається до фінансування відповідної дороги і замовником робіт виступає департамент капітального будівництва обласної військової адміністрації, кошти передбачаються у видатках відповідного місцевого бюджету як „Субвенція з місцевого бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах” обласному бюджету.

 

 

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ