Читайте нас в соціальних мережах

У Тернополі відновили історичний ліхтар на бульварі Шевченка (фото)

Четвер, 13 березня 2025 09:21
На бульварі Тараса Шевченка, поблизу центрального універмагу, завершили роботи з відновлення пошкодженого вуличного ліхтаря.

Як повідомили у міській раді, роботи виконали фахівці комунального підприємства "Тернопільміськсвітло".

Нагадаємо, ліхтар пошкодив 31-річний громадянин Великої Британії. Крім світильника дебошир розбив вікно в адмінприміщенні районного управління поліції. Чоловіка видворили з України та заборонили повертатися сюди кілька років.

Як розповів керівник КП "Тернопільміськсвітло" Олег Лехіцький, ця декоративна опора є однією з шести, які збереглися в Тернополі ще з 50-60-х років минулого століття. У 2013 році опори було відреставровано, і вони справно працювали до моменту, поки одну з них не пошкодили.

Фахівці підприємства оперативно відновили конструкцію. Було встановлено нові світильники з LED-лампами та здійснено підключення до загальної міської мережі освітлення. Загалом роботи тривали близько трьох днів.

Читайте також: У Тернополі встановили освітлення на сходах, які сполучають "Дружбу" та парк "Сопільче"

lihtar-12032025f621fd21246c9ccf4f82de4188f22a44.jpg

lihtar-1203202566f4e6cf68810ec696619228fe7c7e87.jpg

Додати коментар