Читайте нас в соціальних мережах

На стадіоні у Тернополі сьогодні буде понад 15 000 вболівальників та 400 правоохоронців

Середа, 23 вересня 2015 12:26
Сьогодні о 18.00 годині на головному стадіоні Тернополя розпочнеться матч 1/8 фіналу кубка України між ФК «Тернопіль» донецьким «Шахтарем». За словами організаторів, на гру розкуплені усі квитки.

 Таким чином, сьогодні тут очікується 15 700 шанувальників футболу. Задля безпеки глядачів, охорону громадського порядку забезпечуватимуть близько 400 правоохоронців.

- Наряди міліції розпочнуть патрулювати територію в районі стадіону вже з 15.00. На охорону порядку вийдуть працівники спецпідрозділу міліції з громадської безпеки, бійці зведеного загону та батальйону «Тернопіль», - розповідає начальник управління громадської безпеки Борис Брик. - За безпекою на дорогах стежитимуть працівники Державтоінспекції. Окрім цього вони супроводжуватимуть колони учасників гри.

На час проведення матчу у місті обмежили продаж спиртного. Його, як і іншу склотару чи небезпечні предмети на стадіон приносити заборонили. Міліціонери усіх вболівальників перед цим перевірятимуть металошукачем.

Правоохоронці кажуть, що не виключено що під час матчу можуть виникнути провокації, тож глядачів просять бути ввічливими та не порушувати громадський спокій, що може понести за собою проблеми із законом.

Додати коментар



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ