Читайте нас в соціальних мережах

П'ять європейських країн заборонили вʼїзд авто з російськими номерами

Вівторок, 19 вересня 2023 20:30
Литва, Латвія, Естонія, Фінляндія та Польща заборонили в'їзд легковим автомобілям із російськими номерами.

Таким чином усі країни ЄС, що межують з рф, заборонили в’їзд машинам, зареєстрованим в росії.

Раніше Естонія слідом за Литвою та Латвією заборонила в’їзд до країни автомобілів з номерами Російської Федерації. Заборона була запроваджена з 10 ранку 13 вересня.

До цього, згідно з роз’ясненнями Єврокомісії та висновками МЗС, з 12 вересня громадянам із зареєстрованими в Росії транспортними засобами заборонили в’їзд до ЄС через кордони з Латвією.

Литва також заявила, що після роз’яснення Єврокомісії не буде пускати автомобілі з російськими номерами, окрім тих, що прямують до Калінінграда.

Фінляндія своєю чергою також заборонила в’їзд російських легкових автомобілів. Обмеження набуло чинності в ніч з п’ятниці, 15 вересня, на суботу, 16 вересня, о 00:00.

Ну і Польща з 17 вересня 2023 року заборонила в’їзд на свою територію усім автомобілям з російськими номерами. 

Нагадаємо, Європейський Союз (ЄС) заборонив жителям країни-терористки росії ввозити автомобілі, смартфони, коштовності, ноутбуки та інші речі. росіянам тепер не можна ввозити на територію блока навіть шампуні.

Єврокомісія підтвердила інтерпретацію санкційного законодавства щодо рф, через яку в'їзд до країн ЄС на пасажирських автомобілях, зареєстрованих у росії, розцінюється як заборонений імпорт.

Причому неважливо, чи використовується транспортний засіб у приватних чи комерційних цілях, якщо він зареєстрований у росії, то підпадає під санкції і розцінюватиметься як заборонений імпорт.

Також заборонено ввозити косметику, валізи, ноутбуки, вироби зі шкіри та хутра, напівдорогоцінне та дорогоцінне каміння, туалетний папір, шампуні, зубні пасти.

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ