Читайте нас в соціальних мережах

Через обстріл Хмельниччини змінили курсування поїздів і запустили додаткові шатли (графіки)

Субота, 13 травня 2023 12:15
Військові рф вночі атакували Хмельниччину та завдали удари по критичній інфраструктурі.

Нагадаємо, «Тернополяни» писали про це: Вибухи на Хмельниччині: рф обстріляла критичну інфраструктуру, знищені будинки, є потерпілі

У зв’язку з цим «Укрзалізниця» повідомили про зміни у курсуванні поїздів внаслідок ворожих обстрілів на Хмельниччині.
«Жодне сполучення не закривається: для всіх пасажирів Укрзалізниця разом із Хмельницькою ВА розробила рішення, як дістатися пунктів призначення. Вже запущено додаткові поїзди-шатли та автобуси для підвозу», - наголосили в «Укрзалізниці».

Щоб допомогти пасажирам «Укрзалізниця» деталізувала інструкцію, що робити далі, яка буде постійно оновлюватись:

  • Якщо ви прямуєте з Києва в напрямку Вінниці, Хмельницького, то вам необхідно зробити посадку на шатл — Київ — Козятин — Вінниця — Хмельницький.
  • Якщо ви прямуєте з Києва в напрямку Тернополя та Львова, то вам необхідно зробити пересадку на шатл Красне-Тернопіль-Чорний острів. Між Чорним островом та Хмельницьким очікуйте з 10:00 на безкоштовні автобусні шатли від вокзалу до вокзалу.
  • Якщо ви прямуєте з Вінниці, Жмеринки, Хмельницького до Києва - вам доступні шатли до Києва кожні 2 години. Першу групу пасажирів з Вінниці до Києва з квитками на рейс №716 забере поїзд №868 Гречани-Київ.
  • Якщо ви прямуєте з Вінниці, Жмеринки до Львова, Ужгорода, Перемишля - вам доступні шатли до Козятина з пересадкою на будь-які рейси західного напрямку, які зараз прямують об'їзним шдяхом саме через Козятин.
  • Якщо ви прямуєте з Хмельницького до Львова, Ужгорода, Перемишля - очікуйте пересадку на автобус від вокзала до станції Чорний острів, звідки кожні 2 години прямуватиме шатл до станції Красне.
  • Якщо ви прямуєте з Києва до Львова, Івано-Франківська, Ужгорода, Перемишля або зворотно, то для вас зміниться час у дорозі, на решту не зважайте.

«Повернення невикористаних квитків зі 100% компенсацією можливе в будь-якій українській касі у претензійному порядку. Всі шатли є безкоштовними, як і посадка до альтернативних поїздів того ж напрямку, що вказаний у вашому квитку, в разі спізнення або неможливості прибути на свій рейс», - пояснили в «Укрзалізниці».

У разі додаткових питань щодо організації посадки та пересадок потрібно звертайтися до вокзальних чергових та стюардів, які першими знатимуть інформацію та керуватимуть процесом на місцях. На всіх вокзалах працюють пункти підзарядки смартфонів та відкрито всі зали очікування.

Інформацію щодо затримок поїздів, які слідують зміненим маршрутом, можна відслідковувати за посиланням: https://uz-vezemo.uz.gov.ua/delayform

Прогнозований час затримки: №119 Запоріжжя — Львів +5 годин; №85 Запоріжжя — Львів +5 годин; №139 Київ — Кам.-Подільський +8:40 годин; №38/36 Ужгород, Перемишль — Одеса +12 годин; №770 Тернопіль — Київ +6 годин; №716 Перемишль — Київ +7 годин.

«Ми приносимо вибачення і просимо не викладати фото/відеоматеріали з місця події до їхнього офіційного оприлюднення Генштабом, зберігати спокій та слідкувати за оновленнями. Всіх довеземо, як і завжди, продовжуємо рух», - зазначили в «Укрзалізниці».

Також проінформували про оновлення для пасажирів з Хмельницького, що прямують у львівському напрямку.

«Автобусний "човниковий" рух між Хмельницьким і Чорним островом вже запущено, дякуємо Хмельницькій військовій адміністрації за швидку реакцію», - зазначили в «Укрзалізниці».

Додаткові залізничні шатли з Чорного острова до Тернополя: 12:15 (Тернопіль о 14:30), 14:00 (Тернопіль о 15:40), 18:00 (Тернопіль о 19:40). У зворотному напрямку: Красне о 10:12, Тернопіль о 12:05, Підволочиськ о 13:00, Чорний острів о 13:50. Львів о 14:10, Красне о 15:10, Тернопіль о 16:20, Підволочиськ о 17:00, Чорний острів о 17:50.

Розклад додаткових електрошатлів Козятин — Вінниця — Хмельницький та Хмельницький — Вінниця — Козятин.

Нагадаємо, проїзд у ньому безкоштовний для пасажирів із квитками на поїзди далекого сполучення, які вимушено змінили маршрут внаслідок ворожої атаки на світанку.

10:45 Козятин-1
11:25 Калинівка
11:57 Вінниця
12:30 Жмеринка
13:35 Деражня
14:20 Хмельницький
Зворотно:
14:50 Хмельницький
15:30 Деражня
16:15 Жмеринка
17:00 Вінниця
17:22 Калинівка-1
18:05 Козятин-1


Додати коментар