Як повідомив голова ОВА Валентин Резніченко у Telegram, наразі відомо про трьох загиблих, серед них одна дитина.
"Ще п’ятеро поранені, у тому числі й 12-річна дівчинка. Рятувальники дістали її з розбитого дому, де вона просто спала, коли туди прилетіла російська ракета", – написав очільник Дніпропетровської адміністрації.
У місті пошкоджені понад 60 приватних будинків та кілька багатоповерхових. Понівечений ринок, автобуси, автівки та лінії електропередач. Дві оселі повністю зруйновані.
За словами Валентина Резніченка, рятувальники продовжують розбирати завали та шукати людей. Є вірогідність, що під уламками є діти.
ОНОВЛЕНО: На місці ракетного удару у Дніпрі знайшли фрагменти тіла ще однієї дитини.
"На зараз нічна ворожа атака забрала чотири життя. Росіяни убили двох дорослих і двох дітей – 8-річного хлопчика та 9-річну дівчинку", – розповів Резніченко.
Терористичний удар по Дніпру, фото: Telegram-канал голови ОВА