Читайте нас в соціальних мережах

Чемпіоном України з легкої атлетики серед юнаків став спортсмен з Тернопільщини (ФОТО)

Понеділок, 24 червня 2024 13:35
«Золото» і «бронзу» чемпіонату України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат здобули представники Тернопільської області.

Змагання тривали протягом 18-20 червня у Луцьку.

В Луцьку 18-20 червня відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2007 р.н та молодше.

У змаганнях взяли участь спортсмени 2007 р.н. та молодші з 24 регіонів країни.

Найкращий результат показав учень Тернопільської обласної ДЮСШ з літніх видів спорту Максим Лаврик штовхнувши ядро на 17.50 м. Спортсмен став переможцем чемпіонату та виборов путівку на змагання Балканських країн, а потім на чемпіонат Європи, який відбудеться 17-21 липня в Чехії.

Серед дівчат у штовханні ядра блискуче виступила Альбіна Піліх, пославши ядро на 11.97м і зайнявши третє місце.

Добре проявив себе Арсен Мищишин, який у фіналі на 100м (11.67с) фінішував сьомим.

Дівчата Єва Овод, Анна Сорока, Яна Вівчарик та Софія Лоїк хоча не зайняли призові місця, але показали достойні результати.

Тренери спортсменів: Іван Панасюк, Василь Яковів, Олена Клименко, Софія та Назарій Рибій, Микола Ситарчук, Олег Данилюк.