Тернопільські веслувальниці здобули на Кубку України 6 медалей

Четвер, 02 травня 2024 10:14
20-25 квітня в Умані відбувався Кубок України з веслування на байдарках і каное.

У заході взяли участь близько 470 спортсменів, які представляли 27 команд із 21 області.

Як повідомили у міській раді, тернопільські веслувальниці, вихованки "КДЮСШ з водних видів спорту", здобули на змаганнях 6 медалей.

Єлизавета Ліщина серед юніорів здобула перемоги на дистанції 1000 м у байдарці-одиночці та на дистанції 500 м у байдарці-четвірці. На дистанції 500 м у байдарці-двійці дівчина була другою, а також четвертою на дистанції 500 м у байдарці-одиночці.

Іванна Дяченко виборола срібну та бронзову нагороди серед жінок на дистанції 200 м у байдарці-одиночці та на дистанції 500 м у байдарці-двійці.

Дар’я Довбня була другою на дистанції 1000 м у байдарці-двійці.

4 травня у Вишгороді відбудеться реванш між тернопільською "Нивою" та "Діназом"