Читайте нас в соціальних мережах

Чемпіонат України та всеукраїнські змагання з акватлону відбулись у Тернополі (ФОТО)

Понеділок, 22 квітня 2024 14:15
У Тернополі відбулися чемпіонат України та всеукраїнські змагання з акватлону.

Спортсмени боролися за перемогу протягом двох днів, 19-20 квітня. Це вид багатоборств, який включає в себе плавання та біг.

Спортсмени середньої вікової групи - дівчата та юнаки 2009-2011 років народження брали участь у чемпіонаті України та стартували на дистанціях 200 м плавання та 800 м біг. Спортсмени старшої вікової групи - дівчата та юнаки 2006-2008 років народження, змагались у всеукраїнських змаганнях на дистанціях 200 м плавання та 800 м біг.

Загалом у змаганнях взяли участь 77 спортсменів з Тернополя, Києва, Черкаської та Львівської областей. Заходи провели у басейні КДЮСШ1, змагання з бігу – на центральному міському стадіоні ім. Романа Шухевича.

«Виступ команди нашої спортивної школи був яскравим, емоційним та переможним! На п'єдесталі серед юнаків старшої вікової групи були одразу троє наших спортсменів. Вітаємо переможців та призерів, та їх тренерів. Вважаємо ці змагання дуже успішними», - зазначили у спортивній школі №1 Тернополя.

Серед учнів школи переможцем став Михайло Басара, друге місце посів Віталій Басара, третє - Лука Лизень (тренер Катерина Антонишин). Серед дівчат старшої вікової групи наша спортсменка Радміла Базюк посіла третє місце (тренер Юрій Редьква).

У Чемпіонаті України серед спортсменів середньої вікової групи команди як юнаків, так і дівчат нашої школи посіли друге загальнокомандне місце у складі команди Тернопільської області: Гура Олександра, Савка Наталя - у командному заліку серед дівчат (тренери Юрій Редьква та Олександра Нитка), Скибінський Арсен, Побережський Андрій та Микитів Борис - у командному заліку серед хлопців (тренери Юрій Редьква та Світлана Мазур).

Дякуємо усім, хто стоїть на захисті нашої країни за можливість тренуватись та змагатись!