Біатлоніст з Тернопільщини Дмитро Підручний фінішував у ТОП-10 на етапі Кубка світу

Субота, 16 березня 2024 20:51
Триває завершальний етап Кубка світу з біатлону в канадському Кенморі.

У другий день змагань, 15 березня, спортсмени боролися за перемогу у спринті.

Серед чоловіків найкращим з українських біатлоністів став спортсмен з Тернопільщини, капітан чоловічої збірної України Дмитро Підручний.

Дмитро Підручний фінішував на 10-тій позиції, продемонструвавши чисту стрільбу, влучно закривши усі мішені.

Перемогу у спринті святкував норвежець Йоханнес-Тінґнес Бьо (0+0), за ним фінішував італієць Томмазо Джакомел (0+1), третім став представник Норвегії Тар'єй Бьо (0+1).

Артем Прима фінішував на 50-му місці, 64-тим став тернопільський спортсмен Віталій Мандзин, 74 – Антон Дудченко, 88 – представник Тернопільщини Тарас Лесюк.

Додамо, сьогодні у Кенморі чоловіча гонка переслідування відбудеться о 23:10 годині за київським часом.