Команда тернопільських рятувальників здобула «срібло» у турнірі з гирьового спорту (фото)

Четвер, 14 березня 2024 19:43
Сьогодні, 14 березня відбулась особисто-командна першість Тернопільської обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з гирьового спорту, за програмою змагань «Динаміада - 2024».

У ньому взяли участь 5 команд динамівських колективів фізичної культури. Учасники спортивних перегонів продемонстрували свою силу у ривку та поштовху гирі, вагою 32 кілограми.

У підсумку, команда Головного управління ДСНС України у Тернопільській області посіла почесне друге місце, поступившись лише збірній Головного управління Національної поліції.

Відзначились рятувальники і в особистих заліках. Зокрема, друге місце у ваговій категорії до 85 кг посів Денис Ганусевич. Срібло у ваговій категорії до 95 кг взяв Василь Максимів. Василь Сохацький виборов друге місце у ваговій понад 95 кг.

А перше місце у ваговій категорії понад 95 кг виборов Віктор Мороз.