Потішити зміг хіба що Підручний, – результати чоловічого спринту на третьому етапі Кубка світу з біатлону

Субота, 16 грудня 2023 14:30
15 грудня у швейцарському Ленцергайде на третьому етапі Кубка світу з біатлону відбувся спринт серед чоловіків.

Українські вболівальники очікували на цю гонку з надією, адже за день до того дівчата показали дуже потужні, як для старту цього сезону, результати, повідомляє Федерація біатлону України.

Але потішити результатом вчора зміг хіба що Дмитро Підручний, якому лише необов’язковий другий промах останнім пострілом у стійці завадив фінішувати у першій десятці. За чистою швидкістю у капітана команди – досить високий 17-й показник, але разом з двома колами штрафу – лише 22-й загальний результат.

"Поруч із заліковою зоною спринт завершив Артем Прима, який вогневі рубежі пройшов так само з двома колами штрафу. Але якщо Дмитро ці промахи відпрацював ногами, то Артем поки що не набрав таких кондицій, і у підсумку став 44-м.

Аналогічно одного влучання не вистачило й Тарасу Лесюку, з поправкою на те, що ця хиба виявилась єдиною для Тараса. Після стійки Лесюк вийшов на дистанцію 42-м, однак втриматись до фінішу не зміг і фінішував одразу за Примою, 45-м", – зазначили у Федерації.

Ще двоє наших спортсменів фінішували поза зоною участі у гонці переслідування, а отже і завершили для себе змагальний міжнародний 2023-й рік. Артем Тищенко з одним промахом зупинився у 4,5 секундах від топ-60, показавши 63-й час. І зовсім не вдалась гонка Антону Дудченку: чотири кола штрафу і незвичне для нашого спортсмена 78-е місце.

Повні результати спринту – за посиланням.

Сьогодні, 16 грудня, біатлоністи змагатимуться у переслідуванні, 17 грудня відбудеться гонка масстарт.

Нагадаємо, в останній змагальний день другого етапу Кубка світу збірна України фінішувала п’ятою у чоловічій естафеті.