Призером Всесвітніх ігор єдиноборств-2023 став спортсмен з Тернополя

Понеділок, 06 листопада 2023 13:57
Всесвітні ігри єдиноборств-2023 відбулися у Королівстві Саудівської Аравії.

У м. Ріяд з 20 по 30 жовтня у складі збірної команди України за перемогу змагався тернополянин Вадим Стецюк.

Додамо, змагання такого рівня востаннє проводилися 10 років тому. Цьогоріч участь в іграх брали найкращі спортсмени зі 123 країн світу, які отримали ліцензії та були переможцями світових змагань.

Всесвітні ігри єдиноборств були представлені 15 видами єдиноборств, зокрема, панкратіон, греплінг, кікбоксинг, айкідо, фехтування, дзюдо, самбо, карате, армрестлінг, тайський бокс, джиу-джитсу, сумо тощо.

Вадим Стецюк змагався за перемогу в армрестлінгу у ваговій категорії до 100 кг та здобув «срібло» на ліву руку та «бронзу» на праву руку.

Ці призові місця дають можливість спортсменові отримати звання Заслуженого майстра спорту України.

До слова, українська збірна команда здобула на Всесвітніх іграх єдиноборств 53 нагороди: 21 золоту, 17 срібних та 15 бронзових і посіла І місце у світовому медальному заліку.

«Вітаємо спортсмена з успішним виступом та нагородами. Бажаємо надалі успіхів, нових вдалих і легких поєдинків», - поділилися у міськраді.

Виготовляли горілку, коньяк і цигарки: біля Тернополя виявили нелегальний цех (ФОТО)