Читайте нас в соціальних мережах

Військовий приїхав у відпустку до Тернополя та одразу подався на тренування з регбі (відео)

П'ятниця, 15 вересня 2023 18:30
Вперше від початку повномасштабної війни тернополянин прийшов у відпустку і одразу на тренування.

Військовослужбовець Збройних сил України Віктор Артемович до того, як став на захист України, був гравцем реґбійної команди "Терен", пише "Суспільне". 

Під час відпочинку вдома, долучається до тренувань команди, щоб відновити, втрачені за півтора року навички гри.

На одному зі стадіонів Тернополя тренується реґбійна команда "Терен".

Вправи з м’ячем виконує 23-річний Віктор Артемович.

Він вперше від початку повномасштабної війниприйшов у відпустку.

Чоловік служить в одному з підрозділів Збройних сил України.

Тернополянин каже, більше півтора року не бігав з м’ячем.

"Прийшов побачити хлопців, з якими раніше займався. Зараз їх залишилося дуже мало. Прийшов побачити друзів, тренера. Раніше хлопців старших було набагато більше. У нас була команда нормальна. Нас бігало завжди десь 15-20 чоловік, а зараз дітьми в перемішку", - відзначив Віктор Артимович. 

Гравець юнацької команди "Терен" Арсен Гавдьо грав разом з Віктором в одному складі команди до того, як він пішов до війська.

"Стиль не змінився, але видно, що фізично більше підготовлений. Він намагається, видно, що дивиться і не забуває про гру. Трішки він втратив вправність", - зауважив гравець. 

Доросла команда "Терену" від початку повномасштабної війни припинила виступи у чемпіонаті України через те, що частина гравців пішли захищати країну, розповів тренер команди Володимир Крутовський. Чоловік каже, колишні гравці клубу, коли приходять у відпустку, приєднуються до тренувань так, як Віктор Артемович.

"Ніхто не знав, що він до нас прийде. Я знав, а хлопці не знали. Я нікому нічого не говорив. Він прийшов на тренування. Всі ще бачили, як він ще грав за нашу тернопільську команду. А тут він вже воює, захищає нас, але при цьому всьому він не забуває про реґбі. Для хлопців це дуже важливо, бо вони бачать, що в любій ситуації можна пам’ятати про свій улюблений вид спорту, коли ти любиш це, коли ти хочеш це грати", - сказав тренер. 

Віктор Артемович розповів, після війни планує продовжити грати реґбі.


Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ