Читайте нас в соціальних мережах

Чемпіоном світу з літнього біатлону у мас-старті став тернопільський біатлоніст Тарас Лесюк

Понеділок, 28 серпня 2023 12:35
Фото Nordic Focus Photo Agency Фото Nordic Focus Photo Agency
Тернопільський біатлоніст Тарас Лесюк – переможець чемпіонату світу з літнього біатлону у мас-старті, який відбувся у Словаччині.

Останній день чемпіонату світу з літнього біатлону у словацькому Брезно-Осрблі завершився масовими стартами.

Представник Тернопільщини 27-річний Тарас Лесюк продемонстрував блискучу гонку та ідеальну стрільбу, ставши єдиним учасником мас-старту, який влучно закрив усі мішені.

Завдяки чистій стрільбі Тарас Лесюк випередив суперників та зайшов на останнє коло з відривом 19 секунд.

За підсумками, Тарас Лесюк (0+0+0+0) у мас-старті став чемпіоном світу з літнього біатлону, другим фінішував біатлоніст з Румунії Дмитро Шамаєв (0+1+1+0), «бронзу» здобув представник Литви Вітаутас Строля (1+1+0+1).