Читайте нас в соціальних мережах

Чотири медалі на чемпіонаті України з легкоатлетичного багатоборства здобули юні спортсмени з Тернопільщини (ФОТО)

Середа, 08 березня 2023 12:20
Юні атлети з Тернопільщини здобули чотири медалі на чемпіонаті України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні.

Змагання відбулися серед юнаків та дівчат 2010 - 2011 р.н. у легкоатлетичному манежі ШВСМ у Києві. Спортсмени боролися у двох видах легкоатлетичних дисциплін і за сумою здобутих очок визначалося підсумкове місце, розповіли у Федерації легкої атлетики Тернопільської області.

Чемпіонкою в бігу на 300м+200м стала Цвігун Юлія (Зборівська ДЮСШ, тренер Небельський Володимир) та зуміла покращити обласні рекорди на цих дистанціях серед дівчат до 14 років. Дві срібні нагороди вибороли Овод Єва в двоборстві 60м+200м, та Сорока Анна – 600м+200м ( тренери Назар та Софія Рибій, КУТОР «ОДЮСШ з літніх видів спорту»). Вдало виступили вихованці тренера Кутної Ольги з Озернянської громади, які вперше прийняли участь в чемпіонаті України: Олійник Максим в двоборстві 300м+200м став бронзовим призером; Блохін Олексій сьомий на 1000м+300м; Сеник Ірина дванадцята на 300м+200м.

У спортивній ходьбі на 2000м+ біг 600м Мартинюк Павло зайняв сьоме місце і Голуб Іванна восьме ( тренер Зозуля Віра, КУТОР «ОДЮСШ з літніх видів спорту»). Також восьмою в двоборстві 1000м+300м стала Черевата Олександра ( тренери Дуда Богдан, Череватий Роман, ОДЮСШ). Ще дві учасниці змагань Прус Вікторія на 300м+200м – одинадцята ( тренер Клименко Олена, КУТОР «ОДЮСШ з літніх видів спорту») та Іванишин Дарина на 1000м+300м – чотирнадцята (ОДЮСШ, тренер Стефанишина Ольга).

Тернопільська область зайняла одинадцяте місце, набравши 215 очок, а КУТОР « ОДЮСШ з літніх видів спорту» серед 43 спортивних шкіл України з 102 очками стала четвертою.