Читайте нас в соціальних мережах

Тернопільський паралімпієць здобув для України ще одну медаль на Кубку світу

Вівторок, 07 березня 2023 10:13
Тарас Радь на фото праворуч Тарас Радь на фото праворуч
У місті Мідвей у США триває фінальний етап Кубка світу з лижних перегонів та біатлону серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

У четвертий день змагань, 5 березня, у спринті 7,5 км українські спортсмени вибороли 9 нагород – 3 золоті, 4 срібні та 2 бронзові.

У складі збірної України блискуче виступив тернополянин, вихованець ДЮСШІ "Інваспорт" Тарас Радь.

"Змагаючись у класі LW 10-12 (сидячі) наш земляк вже здобув три медалі – золото, срібло і бронзу, підіймаючись на подіум в усіх видах програми. Не винятком став і біатлон спринт на дистанції 7,5 км, у якому Тарас виборов ще одне "золото", повідомили в Управлінні молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської ОДА.

Наразі у доробку України 24 медалі: 8 золотих, 8 срібних та 8 бронзових. 6 березня у команди був вихідний від змагань день, спортсмени готувалися до гонки переслідування у біатлоні, що пройде 7 березня.