«Срібло» на чемпіонаті України з легкоатлетичного двоборства здобули юні спортсменки з Тернопільщини (ФОТО)

Вівторок, 07 березня 2023 13:31
Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства серед юнаків та дівчат 2010-2011 р.н. відбувся у Києві.

На змаганнях вдало виступили спортсмени з Тернопільщини – учні обласної ДЮСШ з літніх видів спорту.

У програмі біг 60 м + 200 м Овод Єва піднялась на другу сходинку п’єдесталу. Також срібною призеркою у програмі біг 600 м + 200 м стала Сорока Анна. Тренують дівчат тренери-викладачі Назарій Рибій та Софія Рибій.

У програмі двоборства біг на 200 м + 300 м Прус Вікторія виборола 11 місце, тренер-викладач Клименко Олена Володимирівна.

У двоборстві, що складалось зі спортивної ходьби на 2000 м та бігу на 600 м вихованці тренера-викладача Віри Зозулі також показали хороші результати: Мартинюк

Павло посів 6 місце, Голуб Іванна стала восьмою. А наймолодша спортсменка нашої команди Голуб Софія здобула неоціненний досвід, що знадобиться їй у подальшому.

У загальному заліку серед ДЮСШ Тернопільська обласна ДЮСШ з літніх видів спорту посіла 4 місце серед 43 ДЮСШ з усієї України.

«Дякуємо нашим збройним силам за можливість участі у змаганнях. Дякуємо тренерам-викладачам, що підготували спортсменів до цього важливого старту», - зазначили у навчальному закладі.