Читайте нас в соціальних мережах

Тернопільський біатлоніст Антон Дудченко – срібний призер чемпіонату Європи

Четвер, 26 січня 2023 14:31
Представник Тернопільщини, член збірної України з біатлону Антон Дудченко став срібним призером чемпіонату Європи з біатлону у швейцарському Ленцерхайде.

26-річний спортсмен став другим в індивідуальній гонці на дистанції 20 км серед чоловіків, помилившись лише 1 раз на чотирьох вогневих рубежах.

Перемога дісталася норвежцю Ендре Стрьомсгейму (+2:04,7), третє місце посів словенець Ловро Планко.

Нагадаємо, Антон Дудченко віднедавна представляє Тернопільську обласну школу вищої спортивної майстерності, тренер Назарій Бурик.

Представники чоловічої збірної України фінішували на таких позиціях: Артем Тищенко 12 місце, Богдан Цимбал – 19 місце, Артем Прима – 36 місце, Тарас Лесюк – 47 місце, Денис Насико – 64 місце.